Vyhledávání

Chata R

se nachází v malebné rekreační osadě Mariánská v nadmořské výšce 850 m na jihozápadě Krušných hor. Osada se rozkládá v sedle mezi Vlčím a Stříbrným hřbetem v rekreační oblasti Klínovec – Boží Dar.
Chata R

Chata R

Užijte si pobyt v klidném a zdravém prostředí v rekreační oblasti Klínovec – Boží Dar. Chata R v osadě Mariánská nabízí ideální místo pro zimní i letní sporty a radovánky. Horský apartmán se skládá ze 3 pokojůkuchyně příslušenství. Celý objekt je pokryt signálem bezdrátového připojení k internetu Wi-Fi. Připojení je pro hosty bezplatné.

V létě je možnost posezení a odpočinku v zahradě a grilování. Vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, rodinné a přátelské oslavy a srazy. Sportovní i adrenalinové vyžití je možné v blízkém okolí. Chata je obklopena lesy plnými lesních plodů. V zimě jsou zde ideální podmínky pro běh na lyžích a sjezdové lyžování v nedalekých skiareálech Jáchymov - Náprava, Boží Dar - Novako, Boží Dar - Neklid a Klínovec.
Chata R

Vybavení Chaty R

Chata R pronajímá 2 apartmány, každý má svůj vlastní vchod. Apartmány jsou zařízené účelným nábytkem. K dispozici hostům je malá knihovna. K Chatě R patří zahrada s venkovním posezením a krbem s možností grilování. V objektu mohou hosté využít prostory pro úschovu lyží, kol, sportovního vybavení, event. motorek. 

Apartmán se skládá ze 3 pokojů, kuchyně (lednice, indukční dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konev, topinkovač, veškeré nádobí), koupelny se sprchovým koutem a samostatným WC, předsíně. 


Ubytování

Chata R nabízí celoročně pronájem 3-pokojového horského apartmánu (cca 80 m2). Kapacita apartmánu je 8 osob s možností přistýlky. K dispozici jsou  2 apartmány s ubytovací kapacitou 18 osob.

Respektujeme a dbáme na soukromí hostů, termíny pronájmů se nepřekrývají. 

Veškeré vnitřní prostory chaty R jsou nekuřácké. 

Stravování

Hosté si zajišťují vlastní stravování ve vybavené kuchyni, případně lze domluvit stravování v blízkých restauracích vzdálených max. 500m od Chaty R (např. Krmelec, Na Boudách, Lesanka, Havlovka, Na Sluníčku, aj.).

Parkování

Parkování u Chaty R je pro hosty ZDARMA. 
Chata R je dostupná i v zimním období po udržované asfaltové komunikaci.